ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

2016 Taban Puan, Başarı Sırası ve Tercih Bilgilerinin Tahmini için

2014-2015 Başarı Sırası, Taban Puan, Kontenjan-Yerleşen, Okul Birinciliği ve Ücret Bilgileri

 

2016 BAŞARI SIRASINI TAKİP EDEBİLMEK İÇİN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2014-2015 YILLARI BAŞARI SIRASI VE TABAN PUAN KARŞILAŞTIRMASI.

 

Değerli GENCTERCİH.COM kullanıcıları, sevgili öğrenciler, saygıdeğer rehber öğretmenlerimiz;
Genç Tercih ekibi olarak sizlerin üniversite tercihlerinde rehberlik edecek, fikir sahibi olabilmenizi sağlayacak ve sizlere yol gösterecek olan "Karşılaştırmalı ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Bölümlerinin 2014-2015 Başarı Sırası,2014-2015 Taban Puanları, 2014-2015 Kontenjan Sayıları" adlı çalışmamızı sunma gereği hissettik.

Sizlere Türkiye'deki Devlet ve Vakıf, Kıbrıs veya Yurtdışı Üniversitelerinde yer alan tüm ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ programlarına (bölümlerine) ait 2014-2015 Başarı Sıraları, 2014-2015 Taban Puanları ve 2014-2015 Kontenjan ile Yerleşen Sayılarını gösteren tablomuzu hizmetinize sunuyoruz.
Adaylar bu kıyaslama sayesinde ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 2016 başarı sırası ve taban punları hakkında fikir sahibi olabilir.

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ 2014-2015 YILLARI BAŞARI SIRASI VE TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.